درباره ساج دریل

ساج دریل مرکز اطلاع رسانی و فروشگاه اینترنتی شرکت سرمایه گذاری الماس جانفشان تولید کننده و تامین کننده دستگاه های کرگیری و حفاری قابل حمل می باشد هدف از راه اندازی این فروشگاه تامین بدون واسطه تجهیزات و لوازم یدکی دستگاه های حفاری دستی است. این تجهیزات انواع قطعات مورد نیاز مانند سرمته های حفاری موتور بنزین سوز، گیربکس و لوازم یدکی و مصرفی را پوشش می دهد.

چندین دهه فعالیت در زمینه اکتشاف و بهره برداری از معادن مختلف، علاوه بر تحمیل هزینه های گزاف کرگیری، بالابودن ریسک فعالیت در اکتشافات معدنی را نیز به ما اثبات نموده و مارا برآن داشت تا قدمی هرچند کوچک در راستای اصلاح این فرایند برداشته و در سال۱۳۹۰ برای اولین بار در ایران با معرفی دستگاه کر گیری و حفاری قابل حمل با نام ساج دریل به مخاطرات و دغدغه های موجود در این زمینه خاتمه دهیم.

این دستگاه ابتدا محصول طراحی و ساخت کشور ایالات متحده امریکا بود که عنوان یک اختراع و طرح ابتکاری توسط متخصص زمین شناسی ثبت شد و به صورت محصول تجاری در اختیار صاحبان صنایع و متخصصان عرصه فعالیت های معدنی قرار گرفت که بعد ها شرکت های دیگری نیز به تولید اینگونه دستگاه ها روی آورده اند.

شرکت سرمایه گذاری الماس جانفشان با اخذ نمایندگی، مجوز توزیع انحصاری این دستگاه را در ایران در اختیار داشته که امور پشتیبانی و تامین قطعات را نیز عهده دار می باشد.

دستگاه حفاری و کرگیری سنگ کاملا قابل حمل توسط نفر بوده و امکان اکتشافات مقدماتی را در مناطق صعب العبور و بدون راه دسترسی فراهم می نماید، برای کار با این دستگاه نیازی به ایجاد سایت یا صاف کردن محل کرگیری نیست. همچنین شرکت سرمایه گذاری الماس جانفشان آمادگی طراحی و تولید دستگاه کرگیری و حفاری سنگ به صورت سفارشی برای قطر، عمق و سختی سنگ مورد نظر شما را دارا می باشد.

مهارت های ما

تیمی مرکب از افراد با تجربه و دانش آکادمیک در خدمت ماموریت ها و چشم انداز شرکت

85%

تامین، راه اندازی و تعمیر ماشین آلات

95%

زمین شناسی و اکتشاف

80%

بهره برداری

90%

بازار یابی

تیم ساج دریل

اعضای اصلی شرکت و تخصص های هر کدام

سال ۱۳۸۳ در جشنواره جوان خوارزمی به رتبه دوم کشوری در رشته نرم افزار نائل گشت، تحصیلات خویش را در مقطع کارشناسی رشته مهندسی برق گرایش کنترل و در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت MBA گرایش استراتژی ادامه داد.
در سال۱۳۹۰ با هدف ارائه، تامین و توسعه دستگاه های کرگیری قابل حمل، واحد فنی و مهندسی ساج را بعنوان زیر مجموعه شرکت سرمایه گزاری الماس جانفشان تاسیس و راه اندازی نمود.

مقصود جانفشان

موسس و رئیس هیئت مدیره

در سال ۱۳۵۶ در مقطع کارشناسی رشته زمین شناسی از دانشگاه تبریز فارغ التحصیل گردید و سپس از آن به استخدام وزارت سابق صنعت و معدن درآمد.و بعد از ۲۵ سال خدمت خستگی ناپذیر، در سال ۱۳۸۵ به عنوان رئیس بخش اکتشاف آذربایجان شرقی با افتخار بازنشستگی نائِل شد.
وی پس از بازنشستگی نیز به فعالیت های خود خارج از محدوده ی اداری ادامه داد که به همکاری با چندین واحد معتبر صنعتی و معدنی از جمله شرکت مهراصل(در پروژه اکتشاف پلی متان) بعنوان کارشناس پایه ارشد در زمینه اکتشافات معدنی منجر شد.
همچنین چندین مورد از معادن راکد در استان آذربایجان شرقی را به مرحله بهره برداری رسانید.